Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prośba o pomoc w dokończeniu tatuażu - 1 sesja już była.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sgaczynski

sgaczynski

Nijaki

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:10

Witam 

Właśnie jestem po pierwszej sesji tatuażu na plecach. (czarne obrysy bez kolorów i małych wilczków).

Za 2 tyg będę kończył. 

Docelowo chce niebieski księżyc wraz małymi wilkami. 

Niestety biegły nie jestem edycji photo (docelowo zrobiłem w GIMP projekt tatuażu).

Czy możecie mi pomóc w dokończeniu ? 

Docelowo chciałbym dwa małe wilczki (zrobiłem pod dużymi ale do końca nie jestem do nich przekonany wyglądają jak psy a nie wilczki). 

Może warto pomyśleć o umieszczeniu ich po bokach dużych wilków ? 

Chciałbym aby całą czwórka tworzyła rodzinę (watahę). 

Docelowo chciałbym niebieski księżyc, trochę dołożyć drzew/gór z lewej strony *(uważam że jest trochę pusto ) oraz dodać nad górami chmury, niebo (cieniowane) aby wnieść trochę mrocznego klimatu. 

Macie może jakieś propozycję lub możecie coś zmienić i przedstawić propozycję ? 

Będę mega wdzięczny a za 2 tyg dodam efekt końcowy. 

Załączone pliki

#2 mikser

mikser

Nijaki

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 9 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 18:14

U góry jest wzór, a na dole zarys tego co powstaje teraz na plecach? Mało dokładny ten tatuażysta... bo to u wyżej wygląda lepiej i rozumiem, że to tylko czarny zarys, aczkolwiek nie trzyma się wzoru, drzewa są inne i zlewają się z ptakami, księżyc ma trochę kleksa, za to wilki według mnie są fajne ;) widać, że to wilki, nad małymi faktycznie trzeba popracować, bo mi przypominają raczej lwiątka :D Nie chciałem być niemiły, projekt mi się podoba, po prostu zastanawiam się, czy ten tatuażysta na pewno to udźwignie do końca, czy nie powinieneś biec do innego, zanim będzie za późno.

#3 Qmkający Qń

Qmkający Qń

Qmkający Qń

• Zwycięzcy
  • 876 postów
  • LokalizacjaN52° 26'2" E16° 38'41"
  • SprzętK3-II

Napisano 18 styczeń 2018 - 22:01

kopiujesz janusza, poszedłeś do janusza i będziesz mieć janusza - widziałem ten post na FB, jesteś sławny

roztrzepany amator mający jeszcze wiele pytań

pzdr. rom@n