Skocz do zawartości

Zdjęcie

FottoLotto Edycja V - zapisy i dyskusja

fottolotto

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#99 Zenitarow

Zenitarow

Fotograficzny praktyk

• Zwycięzcy
  • 4805 postów
  • LokalizacjaŻywiec
  • SprzętCanon FF + 16-200L F/1,4-2,8
  • FotoRing:Ekspert

Napisano 15 grudzień 2016 - 20:42

Pffff szczerze powiedziawszy to liczyłem na to że odpadnę bo na nowy temat to ja kurde nie wiem co ja wyczaruję... ;/ 

Licz pieniądze, to wystarczy ci na dłużej. W Rany Boskie wierz i szanuj Święty Krzyż. Wtedy w życiu będziesz miał na co zasłużysz!

#100 Cursed

Cursed

Debiutant

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 94 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 12:39

W końcu w domu !

I w końcu odpadłem ! :D jestem zadowolony, że chociaż ktoś zagłosowałem na moje zdjęcie :P

Gratuluję wszystkim prac, dzięki za głosy i życzę powodzenia w kolejnych etapach :)

Pytanie tylko czy ktoś mi może powiedzieć, czemu mój bokeh na zdjęciu ma jakieś takie dziwne ślady ? takie jakby kontury, szlag wie a to nie pierwsze takie zdjęcie ...

A teraz idę testować mój nowy obiektyw od kuriera :d peace out !

#101 Zenitarow

Zenitarow

Fotograficzny praktyk

• Zwycięzcy
  • 4805 postów
  • LokalizacjaŻywiec
  • SprzętCanon FF + 16-200L F/1,4-2,8
  • FotoRing:Ekspert

Napisano 21 marzec 2017 - 14:43

TomW nie myślałeś o kolejnej edycji FottoLotto na wiosnę? ;)

Licz pieniądze, to wystarczy ci na dłużej. W Rany Boskie wierz i szanuj Święty Krzyż. Wtedy w życiu będziesz miał na co zasłużysz!

#102 TomW

TomW

Stały bywalec

• Moderatorzy
  • 1496 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • SprzętCanon 17-200 f4L(ee)

Napisano 21 marzec 2017 - 15:46

Hej. 

Nie tak dalej jak dwa dni temat FL wróćił na tapatę w gronie adminstracji i z palców wyrywasz mi to co miałem napisać. Miało być oficjalne oświadczenie, w tej chwili jest to raczej koleżeński przekaz.

Owszem, myślałem i .. prawie by mi to wyszło, gdyby nie kilka prywatnych spraw, które mi spadły na głowę :(

Nie wdając się w szczegóły, mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dwóch/trzech tygodni uporam się z tym z czym muszę się zmierzyć i będę mógł siąść do FL z odpowiednią ilością czasu.

Dokończę zaległą treść komunikatu o nowej edycji, którą zacząłem już tworzyć na początku marca, zbierzemy chętnych i zobaczymy co nam z tego wyjdzie :)

Dziękuję słońcu za światło.

https://500px.com/raagoon

Również z tagiem fottolotto