Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytania do moderacji jak również "książka skarg i wniosków"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
977 odpowiedzi w tym temacie

#967 Natrix

Natrix

Dyktator

• Administratorzy
  • 9916 postów
  • SprzętNikoniarz
  • FotoRing:Ekspert

Napisano 10 październik 2017 - 20:19

Działanie forum (edycja postów, braki w ciemnej skórce)... to na początek. 

Daniel-ja się z Tobą ni chcę kłócić i mogę nawet z mojej strony zakończyć temat. Sam dobrze wiesz jak jest z właścicielem. Z tego powodu zrezygnowałeś z posady. Teraz mi powiedz-wytykając nam błędy których NIE MAMY MOŻLIWOŚCI naprawić bez właściciela co masz na celu zrobić/udowodnić ? 

Ciemną skórkę zrobiłem ja, od podstaw. Sam. Siedziałem nad tym dobre kilka godzin. Jest jaka jest ale jest. Są braki-napisz dokładnie jakie. Pewnie mnie zrównasz z ziemią ale postaram się je naprawić, na tyle na ile umiem.

Edycja postów to aktualizacja, aktualizacja to serwer, serwer to właściciel a dalej to już wiesz. 

o w kwestii poprawek, bo coś chyba jako admini robicie. Czy macie tylko prawa?

-blok "promowane"

-reaktywacja forumowego fb

-uporządkowanie galerii

-reputacja dodatnia/ujemna

-naprawa powiadomień o cytowaniu

-wyróżnainie najlepszej wypowiedzi

-wyróżnainie postów ze względu na reputację

-ciemna skórka

-prefiksy

Tyle z grubsza zrobiłem ja. Przez ten rok. Teraz się dowiaduję, że nie robię nic. No to teraz powiedz co zrobiłeś Ty jak byłeś adminem. Czekam na listę  :)

"Życie daje ci możliwość wyboru, sam decyduj o swym losie, nie pytaj na forum" 

Moje portfolio-Zaglądnij ;) 

#968 jurekp

jurekp

Srednio zaawansowany

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 470 postów
  • LokalizacjaBrama Bieszczad
  • SprzętCanon EOS 50d + EOS 5d mk3

Napisano 10 październik 2017 - 20:21

To raczej  "głupie zachowania  na forum i kultura wypowiedzi"

#969 TomW

TomW

Stary wyga

• Moderatorzy
  • 1678 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • SprzętCanon 17-200 f4L(ee)

Napisano 10 październik 2017 - 20:22

Chciałbym jakoś skomentować to co tutaj właśnie przeczytałem ale nie potrafię. Na tę chwilę zwyczajnie nie potrafię ..  :nie_wiem:

Nikt nie jest bez winy, każdego poniosły emocje. Świadczą o tym dobitnie wasze słowa, wyciąganie historii, długie definicje, personalne wycieczki .. i tak dalej .. 

z drugiej strony zastanawiam się czy w ogóle zajmować jakieś stanowisko w tej dyskusji. Prawie do każdego posta miałbym jakieś pytania. Na tę chwilę jednak tego nie zrobię. Słowo pisane często jest trudne w zrozumieniu i to co potrafimy zrozumieć swoją z kimś w 4 oczy, okazuje się, że w słowie pisanym może brzmieć na wiele sposobów.

Nie polecę po popcorn, mam za to piwo ale siądę z nim i obejrzę zaległy serial. 

Prześpię się z tą dyskusją i jeśli to będzie koniecznie to wrócę z dodatkowymi pytaniami.

Życzę wam spokojnego wieczoru .. wszystkim, bez wyjątku  :thumbsup:

Dziękuję słońcu za światło (Jacek Bonecki).

https://500px.com/TomaszWozniak

#970 Zenitarow

Zenitarow

Fotograficzny praktyk

• Zwycięzcy
  • 5320 postów
  • LokalizacjaŻywiec
  • SprzętCanon FF + 16-200L F/1,4-2,8

Napisano 10 październik 2017 - 20:25

Daniel-ja się z Tobą ni chcę kłócić i mogę nawet z mojej strony zakończyć temat. Sam dobrze wiesz jak jest z właścicielem. Z tego powodu zrezygnowałeś z posady. Teraz mi powiedz-wytykając nam błędy których NIE MAMY MOŻLIWOŚCI naprawić bez właściciela co masz na celu zrobić/udowodnić ? 

Filipie wiesz skąd to się bierze, takie moje zachowanie...? ten temat u mnie pokazał że traktujecie się tutaj jak święte krowy... Nie macie monopolu na rację. Otóż jesteście takimi samymi userami jak my... Zobaczcie drzazgę w swoim oku zanim zaczniecie cokolwiek wytykać innym... Towarzystwa wzajemnej adoracji jakie są na tym forum to poezja... A jak ktoś się wyłamie to panika... Jak sobie nie radzicie to... No sorry Filipie ale prawda jest taka że to forum podzieli los forum Vito... Prędzej czy później i to nawet nie przez was ale chociażby przez brak kontaktu z właścicielami. Czy przez właśnie TWA jakie panują na tym forum. Ja personalnie nic do ciebie nie mam. Ale z całym szacunkiem - No ani ty ani regulamin nie nakaże mi co mam robić czy mówić :) 

Tyle z grubsza zrobiłem ja. Przez ten rok. Teraz się dowiaduję, że nie robię nic. No to teraz powiedz co zrobiłeś Ty jak byłeś adminem. Czekam na listę 

Hmm pewnie sporo mniej - ale ja przynajmniej miałem dla kogo to robić ;) 

Dobra Filipie - z mojej strony kończę temat, nastukam tylko jeszcze do ciebie PRIV i zrobisz z tym co zechcesz...

Użytkownik Zenitarow edytował ten post 10 październik 2017 - 20:27

Oficjalny Profil Facebook: https://www.facebook...mFotoreportera/

#971 jamto

jamto

Stary wyga

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 1643 postów
  • SprzętCanon

Napisano 10 październik 2017 - 20:33

W kwestii Vito, mi nie dawno odpowiedział. Zapytałem o powrót na forum, zdania nie zmienił i osobiście w pełni to rozumiem

Jamto - amator umiejący nieco więcej niż tylko nacisnąć przycisk migawki, jamteż - mający ogrom wiedzy i doświadczenia do zdobycia

#972 Natrix

Natrix

Dyktator

• Administratorzy
  • 9916 postów
  • SprzętNikoniarz

Napisano 10 październik 2017 - 20:34

Zobaczcie drzazgę w swoim oku zanim zaczniecie cokolwiek wytykać innym...

Nie będę niczego wytykał innym jeśli nie uznam że zachował się nieodpowiednio. A jeśli tak uznam to to wytknę niezależnie czy to user czy admin. 

Towarzystwa wzajemnej adoracji jakie są na tym forum to poezja..

Nawiasem mówiąc zastanawia mnie kto tu kogo adoruje. Bo ja bynajmniej nikogo, prędzej uznam się za samotnika niż za członka TWA...

No sorry Filipie ale prawda jest taka że to forum podzieli los forum Vito..

Gdybym miał czas to bym je kupił i postawił na nogi. Niestety czasu nie mam i wiedzy w tym zakresie też. Mogę robić tyle na ile pozwala mi posada administratora. 

Ja personalnie nic do ciebie nie mam. Ale z całym szacunkiem - No ani ty ani regulamin nie nakaże mi co mam robić czy mówić  

Nikt Ci niczego nie karze..

W kwestii Vito, mi nie dawno odpowiedział. Zapytałem o powrót na forum, zdania nie zmienił i osobiście w pełni to rozumiem

Kiedy dokładnie ?

#973 jamto

jamto

Stary wyga

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 1643 postów
  • SprzętCanon

Napisano 10 październik 2017 - 20:43

Aż tak dokładnie nie pamiętam mi odpowiadał więc mogę mu posłać wiadomość

Jamto - amator umiejący nieco więcej niż tylko nacisnąć przycisk migawki, jamteż - mający ogrom wiedzy i doświadczenia do zdobycia

#974 Natrix

Natrix

Dyktator

• Administratorzy
  • 9916 postów
  • SprzętNikoniarz

Napisano 10 październik 2017 - 20:43

Bo tak od pół roku to nie mamy w ogóle kontaktu. Jak coś to napisz żeby się do mnie zgłosił  :msn-wink:

#975 jamto

jamto

Stary wyga

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 1643 postów
  • SprzętCanon

Napisano 10 październik 2017 - 20:45

Już nie dziś ale napiszę

#976 Natrix

Natrix

Dyktator

• Administratorzy
  • 9916 postów
  • SprzętNikoniarz

Napisano 10 październik 2017 - 20:46

:thumbsup3:

#977 doors

doors

Stary wyga

• Zwycięzcy
  • 3402 postów
  • Lokalizacja3 km od miejsca znalezienia Neandertalczyka
  • Sprzętniszowy
  • FotoRing:Zawodowiec

Napisano 11 październik 2017 - 07:59

To w kwestii poprawek, bo coś chyba jako admini robicie. Czy macie tylko prawa?

Zenitarow jestes dlugo na tym forum i wielu administratorow tu przezyles. A wiec tak z reka na sercu, mozesz wymienic ktoregos o ktorym bys powiedzial, ze byl aktywniejszy i bardziej sie angazowal w zycie forum niz Natrix?

Dobre zdjecie krajobrazowe nadaje sie na widokowke, bardzo dobre rzadko...

#978 jurekp

jurekp

Srednio zaawansowany

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 470 postów
  • LokalizacjaBrama Bieszczad
  • SprzętCanon EOS 50d + EOS 5d mk3

Napisano 15 październik 2017 - 12:45

Temat  " Canon 5 DII - bateria podtrzymująca"    nie dokończony mógłbyś wstawić  co by następni nie szukali  -  Natrix wstaw to:

https://www.ifixit.c...placement/31531