Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdjęcia budynków.

• Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 taci

taci

Nijaki

• Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Sprzętsony, canon.

Napisano 23 luty 2012 - 20:39

Tak więc pozostawiam do oceny dwa zdjęcia, jeszcze z zeszłego roku. Pierwsze zostało zrobione w Warszawie, a drugie - w Londynie. ;)

1. ************
2. ************

#2 kasia.p.

kasia.p.

Większy debiutant

• Użytkownik
  • 291 postów
  • LokalizacjaIrlandia/Kraków
  • SprzętCanon

Napisano 23 luty 2012 - 21:50

No to będę pierwsza. Jak dla mnie to takie zwykłe pstryki. Obydwa krzywe, a drugie - gdyby jakaś symetria albo coś. Sorry, ale ja nie widzę nic ciekawego.
Pozdrawiam :)

#3 misieqMP

misieqMP

Aż Admin Go Lubi

• Użytkownik
  • 2367 postów
  • Lokalizacjaتارنوف
  • Sprzętالأجهزة ذات العلامات التجارية، ولكن ماذا يهم

Napisano 23 luty 2012 - 21:53

A mnie się podobają, tylko na 2 niebo takie .... hmmmm no nie lubię takiego nieba :rolleyes:
Siedzę i myślę, bo boję się że jak przestanę to zniknę.
Jeśli pomogłem to proszę o "+" ;)

#4 taci

taci

Nijaki

• Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Sprzętsony, canon.

Napisano 23 luty 2012 - 22:54

No to będę pierwsza. Jak dla mnie to takie zwykłe pstryki. Obydwa krzywe, a drugie - gdyby jakaś symetria albo coś. Sorry, ale ja nie widzę nic ciekawego.
Pozdrawiam :)

No cóż. Tak czy inaczej - dzięki za odpowiedź.

#5 Gruby

Gruby

Aż Admin Go Lubi

• Zwycięzcy
  • 1773 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • SprzętSmith & Wesson

Napisano 24 luty 2012 - 03:21

2 to nie jest dla mnie zwykły pstryk! Widzę zgranie linii, ogólnie chodzi mi o geometrię a to lubię :) . Oczywiście nie każdy to widzi i nie każdemu to przypadnie do gustu, ale wg mnie jest fajnie. Lubię geometrię w kadrze. Sam lubię jej szukać ;) .

#6 barman_pl

barman_pl

Straż Nocna

• Przyjaciele forum
  • 7518 postów
  • LokalizacjaBrzeziny, Łódź
  • SprzętCanonowo

Napisano 24 luty 2012 - 04:05

Regulamin.

Nie wiesz jaki kupić aparat, lustrzankę, sprzęt fotograficzny, aparat na komunię czy na gwiazdkę? Dyskutujemy i pomagamy w wyborze, opisujemy aparaty cyfrowe, lustrzanki i kompakty, nowoczesne i kolekcjonerskie. I to nie tylko tak popularnych firm, jak Canon, Nikon, Pentax, Sony czy Panasonic W dziale giełda fotograficzna znajdziesz oferty kupna i sprzedaży sprzętu fotograficznego, wystartowania w konkursie fotograficznym. Fotograficzne forum dyskusyjne to miejsce dla wszystkich wielbicieli fotografii