Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki tani dobry aparat ?

• Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 hubi1910

hubi1910

Nijaki

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2011 - 11:53

Witam.
Zamierzam kupić jakiś Tani Aparat tak do 250zł na allegro widziałem pełno ofert tego typu .
Jedyne co wymagam żeby aparat posiadał to 10 mpa ( nie mniej ) ładowarkę baterie i tyle nie musi być nowy może być też używany tylko oczywiście sprawny w 100% .
Nigdy jakoś nie miałem aparatu bo nie był mi potrzeby zawsze robiłem zdjęcia telefonem C905 8,1 mpa czy innymi szrotami .
Aparat ogólnie będzie używany sporadycznie nie jest mi potrzebny żeby fotografować krajobrazy,zwierzęta czy inne rzeczy tylko do zrobienia zdjęć np : w święta , urodziny czy jakis wypad ze znajomymi .
Dlatego szukam aparatu do 250zł bo nie ma sensu kupować droższego jak aparat będzie używany z 5razy w miesiącu.

Znalazłem na allegro taki oferty :
Chciałbym zaznaczyć że nie znam się na aparatach więc nie wiem co wybrać może ktoś doradzić coś dobrego ?? Nie koniecznie to co dałem.
Nikon
Kodak

#2 Marcolini

Marcolini

Aż Admin Go Lubi

• Moderatorzy
  • 7084 postów
  • LokalizacjaKraków
  • SprzętCanon / Nikon / Yashica

Napisano 30 grudzień 2011 - 12:00

Poszukaj na forum - jest duzo tego typu pytan (i odpowiedzi)
"Przestań robić zdjęcia, zacznij tworzyć fotografię"

Jeżeli zdjęcie jest nieudane, to pewnie nie podeszło się wystarczająco blisko - Robert Capy

Nie wiesz jaki kupić aparat, lustrzankę, sprzęt fotograficzny, aparat na komunię czy na gwiazdkę? Dyskutujemy i pomagamy w wyborze, opisujemy aparaty cyfrowe, lustrzanki i kompakty, nowoczesne i kolekcjonerskie. I to nie tylko tak popularnych firm, jak Canon, Nikon, Pentax, Sony czy Panasonic W dziale giełda fotograficzna znajdziesz oferty kupna i sprzedaży sprzętu fotograficznego, wystartowania w konkursie fotograficznym. Fotograficzne forum dyskusyjne to miejsce dla wszystkich wielbicieli fotografii