Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki tani dobry aparat ?

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

#1 hubi1910

hubi1910

Nijaki

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2011 - 11:53

Witam.
Zamierzam kupi? jaki? Tani Aparat tak do 250z? na allegro widzia?em pe?no ofert tego typu .
Jedyne co wymagam ?eby aparat posiada? to 10 mpa ( nie mniej ) ?adowark? baterie i tyle nie musi by? nowy mo?e by? te? u?ywany tylko oczywi?cie sprawny w 100% .
Nigdy jako? nie mia?em aparatu bo nie by? mi potrzeby zawsze robi?em zdj?cia telefonem C905 8,1 mpa czy innymi szrotami .
Aparat ogólnie b?dzie u?ywany sporadycznie nie jest mi potrzebny ?eby fotografowa? krajobrazy,zwierz?ta czy inne rzeczy tylko do zrobienia zdj?? np : w ?wi?ta , urodziny czy jakis wypad ze znajomymi .
Dlatego szukam aparatu do 250z? bo nie ma sensu kupowa? dro?szego jak aparat b?dzie u?ywany z 5razy w miesi?cu.

Znalaz?em na allegro taki oferty :
Chcia?bym zaznaczy? ?e nie znam si? na aparatach wi?c nie wiem co wybra? mo?e kto? doradzi? co? dobrego ?? Nie koniecznie to co da?em.
Nikon
Kodak

#2 Marcolini

Marcolini

Stary wyga

• Użytkownik
  • 7779 postów

Napisano 30 grudzień 2011 - 12:00

Poszukaj na forum - jest duzo tego typu pytan (i odpowiedzi)
"Przestań robić zdjęcia, zacznij tworzyć fotografię"

Krytykować – to znaczy dowieść autorowi, że nie robi tego tak, jakbym ja to zrobił, gdybym potrafił. - K. Čapek

Nie wiesz jaki kupić aparat, lustrzankę, sprzęt fotograficzny, aparat na komunię czy na gwiazdkę? Dyskutujemy i pomagamy w wyborze, opisujemy aparaty cyfrowe, lustrzanki i kompakty, nowoczesne i kolekcjonerskie. I to nie tylko tak popularnych firm, jak Canon, Nikon, Pentax, Sony czy Panasonic W dziale giełda fotograficzna znajdziesz oferty kupna i sprzedaży sprzętu fotograficznego, wystartowania w konkursie fotograficznym. Fotograficzne forum dyskusyjne to miejsce dla wszystkich wielbicieli fotografii.