Skocz do zawartości

Zdjęcie

zdjęcia na nagrobki trójwymiarowe

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 andrzejfg

andrzejfg

Nijaki

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 26 luty 2011 - 23:11

Witam
ostatnio paru moich klientów ptrało sie o cos takiego jak zdjęcia na nagrobki. Wszystko byłoby OK bo mam je w ofercie ale im chodziło o trówymiarowe jak to okreslili. Moze ktos z forumowiczów wie kto robi taką usluje i ile to kosztuje?
dzięki!
pozdrawiam
andrzej

#2 Preskaler

Preskaler

Stary wyga

• Użytkownik
  • 7950 postów

Napisano 27 luty 2011 - 10:07

A konkretnie to chodzi o 3D czy p?askorze?b??

#3 andrzejfg

andrzejfg

Nijaki

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2011 - 11:06

my?l?, ?e 3D kilka osób o to pyta?o ale nie za bardzo wiem jak to ma wyglada?

#4 Marcolini

Marcolini

Stary wyga

• Użytkownik
  • 7779 postów

Napisano 28 luty 2011 - 11:44

Jak stare pocztowki z mrugajaca japonk? ? Rozumiem, ze portret na zdjeciu ma nie mrugac oczkiem, ale ta warstwa dawala wrazenie 3D np na zdjeciu rybek w akwarium- tylko nie wiem, jak to sie do warunkow zewnetrznych nadaje ....
"Przestań robić zdjęcia, zacznij tworzyć fotografię"

Krytykować – to znaczy dowieść autorowi, że nie robi tego tak, jakbym ja to zrobił, gdybym potrafił. - K. Čapek

#5 andrzejfg

andrzejfg

Nijaki

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2011 - 11:54

pono? ta porcelana jast jakas taka uwypuklona jak mi o niej opowiadali klienci ale nie wiem kto to robi w polsce. Dzwoni?em do opala ale mówili ?e nie

#6 Marcolini

Marcolini

Stary wyga

• Użytkownik
  • 7779 postów

Napisano 28 luty 2011 - 11:59

http://www.tetenal.com.pl/zdjecia-nagrobkowe-3d.html

Wujek google - hasło "zdjecia nagrobkowe 3D"

Krytykować – to znaczy dowieść autorowi, że nie robi tego tak, jakbym ja to zrobił, gdybym potrafił. - K. Čapek

#7 andrzejfg

andrzejfg

Nijaki

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2011 - 12:10

super DZI?KI! ju? do nich dzwoni? i dowiem si? co ta takiego.
ps. powiem Ci ?e szukalem ale nie wiem dlaczego nie znalaz?em
jeszcze raz wielkie dzi?ki!

#8 Marcolini

Marcolini

Stary wyga

• Użytkownik
  • 7779 postów

Napisano 28 luty 2011 - 12:16

Nos problemos ;) Czasem tak bywa - oby sie przydal. Powodzenia

#9 andrzejfg

andrzejfg

Nijaki

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 28 luty 2011 - 12:36

dzieki! Juz wszystko wiem a mo?e kto? korzysta? z ich us?ug i mo?e mi na ten temat co? napisa? o jako?ci wykonania itd

#10 rev

rev

Stary wyga

• Użytkownik
  • 5497 postów

Napisano 01 marzec 2011 - 12:05

cool :]
nie ma to jak odpowiednio weso?y temacik

czy ktos korzysta? z us?ug firmy Tetenal ?
ja :D
powaga, ale jak pracowa?em w drukarni
Tetenal to firma co wykonuje odczynniki chemiczne dla poligrafii

fotografii na nagrobek jeszcze nie mam , a jak ju? b?d? mia? to nie wiem jak z jej jako?ci? po 50 latach

odezwe sie w roku 2114 jak w niebie internet za?o?? , okej ? to czekaj tu na forum na post

#11 filozof97

filozof97

Praktika czyni mistrza :-D

• Uzytkownik pełnoprawny
  • 3363 postów

Napisano 01 marzec 2011 - 17:28

Tetenal robi przede wszystkim chemi? fotograficzn?- papiery ?wiat?oczu?e, utrwalacze i wywo?ywacze- pewnie co? jeszcze, ale o tych wiem na pewno.

#12 andrzejfg

andrzejfg

Nijaki

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 01 marzec 2011 - 18:20

a ja dzwoni?em do nich i zapeaniali mnie, ?e porcelana jest solidnie wykonana. Co mi tam zaryzykuje i zamówi? sobaczymy jak to bedzie wygl?da?o :)
Klient nasz pan chce to ma i ju? i le to trzeba si? naczytac by byc na bie??co :) có? takie czasy...

#13 Preskaler

Preskaler

Stary wyga

• Użytkownik
  • 7950 postów

Napisano 01 marzec 2011 - 19:12

...odezwe sie w roku 2114 jak w niebie internet za?o?? , okej ? to czekaj tu na forum na post

W piekle ju? jest wi?c nie musisz czeka?!;)

#14 Tejpoznan

Tejpoznan

Nijaki

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2011 - 11:18

By?em na Nekropolisie w Poznaniu. Widzia?em ich produkt. Powiem, ?e wygl?da nie?le. Wra?enie robi wypuk?o?? osoby na porcelanie. Jako?? rewelacyjna. Szuka?em ceramiki zwyk?ej, ale po zobaczeniu tego ta zwyk?a jest ju? "zbyt zwyk?a" dla mnie :-) Ciekawe jakby si? prezentowa?a te?ciowa na tym ;-)

Nie wiesz jaki kupić aparat, lustrzankę, sprzęt fotograficzny, aparat na komunię czy na gwiazdkę? Dyskutujemy i pomagamy w wyborze, opisujemy aparaty cyfrowe, lustrzanki i kompakty, nowoczesne i kolekcjonerskie. I to nie tylko tak popularnych firm, jak Canon, Nikon, Pentax, Sony czy Panasonic W dziale giełda fotograficzna znajdziesz oferty kupna i sprzedaży sprzętu fotograficznego, wystartowania w konkursie fotograficznym. Fotograficzne forum dyskusyjne to miejsce dla wszystkich wielbicieli fotografii.