Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki obiektyw?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dotka

dotka

Nijaki

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Lokalizacjagdynia

Napisano 29 wrzesień 2008 - 10:37

Witam:)
mam mały (może nie do końca) problem. od niedawna zaczelam robic zdjecia sony h50 glownie w terenie (fotografuje zwierzęta) na maksymalnym przyblizeniu. problem polega na tym ze sa strasznie rozmazane pomimo tego ze uzywam statywu. jaki obiektyw moge dopasowac do swojego aparatu? prosze o pomoc.

#2 Brayek

Brayek

Debiutant

• Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 29 wrzesień 2008 - 15:59

hmm... mam bardzo podobny model do twojego (twój nowszy mój starszy). A więc do cyfry obiketwu nie dostaniesz jedyne co to ustaw stabilizacje obrazu i wł?cz samo wyzwalacz aby zapobiec podczas naduszenia przycisku poruszeniu aparatu to chyba na tyle jeżeli chcesz pogadać o swoim soniaku to pisz do mnie znam go na wylot i wiem co jest potrzebne do niego ;-)

#3 damiancore

damiancore

aż mdre go lubi ^^

• Użytkownik
  • 963 postów
  • LokalizacjaLux ex Silesia

Napisano 29 wrzesień 2008 - 16:58

taa wł?cz stabilizacje i ustaw na statywie....
........ó?o...............ó?o.ó?ó?oó?o.ó?ó?ó?ó?o....ó?o..........
biker bez kasku to jak dres bez pasków

A truth thats told with bad intent
Beats all the Lies you can invent

Nie wiesz jaki kupić aparat, lustrzankę, sprzęt fotograficzny, aparat na komunię czy na gwiazdkę? Dyskutujemy i pomagamy w wyborze, opisujemy aparaty cyfrowe, lustrzanki i kompakty, nowoczesne i kolekcjonerskie. I to nie tylko tak popularnych firm, jak Canon, Nikon, Pentax, Sony czy Panasonic W dziale giełda fotograficzna znajdziesz oferty kupna i sprzedaży sprzętu fotograficznego, wystartowania w konkursie fotograficznym. Fotograficzne forum dyskusyjne to miejsce dla wszystkich wielbicieli fotografii